گزارش تصویری نشست هم اندیشی حل مسائل خبرنگاران صدا و سیما در شهرستان تفت با حضور مدیرکل صدا و سیما و مقامات عالی شهرستان

newsitem

نشست هم اندیشی حل مسائل و مشکلات خبرنگاران صدا و سیما در شهرستان تفت با حضور امام جمعه و فرماندار تفت و نماینده مردم تفت و میبد در مجلس شورای اسلامی و مدیرکل صدا و سیمای مرکز یزد در محل فرمانداری تفت...

فرماندار تفت در دیدار با مدیرکل فنی و حرفه ای استان یزد: آموزشهای فنی و حرفه ای مطابق با نیازهای هر منطقه باید توسعه یابد

newsitem

فرماندار تفت در محل فرمانداری با مدیرکل فنی و حرفه ای استان یزد دیدار و بر توجه به توسعه آموزش های فنی و حرفه ای و نقش آن در کمک به رشد اشتغالزایی در جامعه تاکید کرد.

با حضور فرماندار تفت صورت پذیرفت: افتتاح مدرسه تخصصی رباتیک ایده پرداز برتر

newsitem

مدرسه تخصصی رباتیک ایده پرداز برتر به عنوان مجهز ترین مرکز تخصصی این حوزه در کشور، با حضور فرماندار و جمعی از مدیران دستگاههای اجرایی رسما افتتاح شد.

گزارش تصویر ادای احترام مقامات شهرستان تفت به مقام شامخ شهدای گرانقدر انقلاب اسلامی به مناسبت هفته ناجا

newsitem

مقامات و مسئولان شهرستان تفت به مناسبت هفته ناجا با حضور در گلزار شهدای حسینی و گلزار مرکزی تفت به مقام شامخ شهدای گرانقدر انقلاب اسلامی ادای احترام کردند.

سرپرست بخشداری گاریزات: نیروی انتظامی یکی از بالهای پرتوان امنیت و نظم عمومی در کشور محسوب می شود

newsitem

سرپرست بخشداری گاریزات با حضور در مقرر پاسگاه انتظامی گاریزات روز و هفته نیروی انتظامی را به آنان تبریک و خدمات ارزنده و شبانه روزی آنان در مسیر تامین امنیت و آرامش در منطقه قدردانی کرد.

گزارش تصویری برگزاری جشن عاطفه ها با حضور سرپرست بخشداری گاریزات

newsitem

گزارش تصویری برگزاری جشن عاطفه ها با حضور سرپرست بخشداری گاریزات

گزارش تصویری حضور فرماندار و جمعی از مسئولان شهرستان در مقرر فرماندهی انتظامی تفت به مناسبت هفته نیروی انتظامی

newsitem

فرماندار به همراه جمعی از مسئولان شهرستان به مناسبت هفته نیروی انتظامی در مقرر فرماندهی انتظامی تفت حضور یافته و از خدمات فرمانده و عوامل جان بر کف انتظامی شهرستان تجلیل کردند.

گزارش تصویری برگزاری مراسم مهر عاطفه ها با حضور مقامات عالی شهرستان تفت

newsitem

مراسم مهر عاطفه ها با حضور مقامات عالی شهرستان تفت در محل دبيرستان نمونه ملاصدرا به منظور مشاركت و معاضدت مالي جهت كمك به دانش آموزان بي بضاعت با شعار " مهر در انتظار همدلي " برگزار شد

بخشدار نیر: نیروی انتظامی، مظهر اقتدار و نظم عمومی در کشور است

newsitem

بخشدار نیر به همراه امام جمعه و جمعی از مسئولان بخش به مناسبت روز و هفته نیروی انتظامی با حضور در مقرر فرماندهی انتظامی نیر از خدمات و تلاشهای همه عوامل فداکار و سختکوش انتظامی این بخش قدردانی کرد.

فرماندار تفت در دیدار از اداره پست: اعتماد مردم به پست، مهم ترین سرمایه این نهاد است+ گزارش تصویری

newsitem

فرماندار تفت به مناسبت 17 مهرماه، روز جهانی پست، با حضور در اداره پست شهرستان تفت از خدمات و تلاشهای ارزنده مدیر و کارکنان این مجموعه قدردانی کرد.

نمایش 1 - 10 از 11 نتیجه
آیتم در هر صفحه 10
از 2